Vizită de studiu în orașul Berlin, Germania, pe subiectul infrastructurii transportului alternativ
În perioada 16 – 21 septembrie curent, o delegație a municipalității, în frunte cu viceprimarul Ilie Ceban, însoțit de specialiști din cadrul Direcției Generale Transport Public și Căi de Comunicație, dar și de reprezentați ai autorităților publice centrale și activiști civici, se află într-o vizită de studiu în orașul Berlin, Germania, pentru a se familiariza […]









